Autodesk jest liderem w dziedzinie oprogramowania 3D mającego zastosowanie w branży architektonicznej, inżynieryjnej oraz rozrywkowej.

Fusion 360 with PowerShape jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem CAD do przygotowania skomplikowanych części do produkcji. Oprogramowanie posiada narzędzia do tworzenia modeli z wykorzystaniem powierzchni, brył oraz siatki trójkątów. PowerShape został również wyposażony w specjalne funkcje do analizy wizualnej części. Pozwalają one na identyfikację potencjalnych problemów z geometrią jeszcze przed rozpoczęciem obróbki. PowerShape Ultimate wyposażony jest w wachlarz specjalistycznych narzędzi, które ułatwiają projektantom tworzenie stempli, matryc oraz całych form. Pozwalają one również oszczędzić czas przeznaczony na przygotowanie części.

Dzięki subskrypcji Fusion 360 with PowerShape zyskujesz dostęp do pakietu PowerShape Ultimate, Fusion 360, Fusion 360 – Team oraz HSMWorks.

Oprogramowanie Fusion 360 with Autodesk FeatureCAM to oprogramowanie CAM, które automatyzuje przebieg pracy od projektu do gotowego kodu NC. Pozwala na skrócenie czasu programowania oraz generowanie bezpiecznych kodów NC dla frezowania CNC, toczenia oraz cięcia drutem WEDM. Teraz program jest dostępny w specjalnym pakiecie Fusion 360 with FeatureCAM rozbudowującym jego możliwości.

Dzięki subskrypcji Fusion 360 with FeatureCAM zyskujesz dostęp do FeatureCAM Ultimate, PartMaker, Fusion 360, Fusion 360 — Manufacturing Extension, Fusion Team i HSMWorks.

Fusion 360 with PowerMill jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem CAM do programowania wieloosiowych i wysokowydajnych obróbek na obrabiarkach CNC. Narzędzie wspiera m.in. frezowanie 3-osiowe, frezowanie 3+2- oraz 5-osiowe, a także programowanie robotów przemysłowych. PowerMill bazuje na zaawansowanych strategiach obróbki, dzięki czemu pozwala uzyskać najwyższą jakość detalu w najkrótszym czasie.

Oprogramowanie jest dostępne w dwóch wersjach: Fusion with PowerMill Standard oraz Fusion with PowerMill Ultimate. Dzięki subskrypcji Fusion 360 with PowerMill zyskujesz dostęp do pakietu PowerMill w wersji Standard lub Ultimate, Fusion 360, Fusion 360 — Machinign Extension, Fusion 360 – Team oraz HSMWorks, oraz dodatkowo w wersji Ultimate Fusion 360 – Additive Build Extension.

Fusion 360 jest kompletnym systemem CAD/CAM/MES dostępnym w bardzo przystępnej cenie. Posiada wiele funkcjonalności. Oprogramowanie Fusion 360™ pozwala na wyeliminowanie typowych zakłóceń w procesie rozwoju produktów i zapobiega powstawaniu wąskich gardeł napotykanych w tradycyjnych narzędziach CAD, CAE i CAM oraz zarządzania danymi.

Subskrypcja Fusion 360 umożliwa uzykanie dostępu do najbardziej zaawansowanej technologii projektowania i wytwarzania poprzez rozszerzenia programu Fusion 360. Elastyczne opcje zakupu ułatwiają dostęp do tych narzędzi, którymi są Machining Extension, Generative Design, Additive Build oraz Nesting & Fabrication.

CAMplete TruePath to dedykowana platforma służąca do postprocessingu oraz weryfikacji G-kodu, rozwijana we współpracy z producentami obrabiarek CNC. Współpracuje z wieloma systemami CAM i zapewnia wygenerowanie sprawdzonego i bezpiecznego G-kodu oraz daje pełną kontrolę nad kodem NC oraz ruchami obrabiarki. Jeżeli chodzi o weryfikację G-kodu, CAMplete TruePath zapewnia walidację kodu i ustawień, jednocześnie szukając lepszych alternatyw w określonym środowisku maszyny.

Subskrypcja CAMplete TruePath umożliwia eliminację błędów, które powstają podczas procesu obróbki skrawaniem związanych z jakością wykończenia detalu i przewidywalnością samego procesu. Najczęstszymi miejscami, w których występują tego rodzaju błędy to operacje skrawania, zmiany narzędzia i pozycjonowania detalu.

Oprogramowanie CAQ Fusion 360 with PowerInspect sprawia, że kontrola złożonych powierzchni swobodnych jest prosta na każdym urządzeniu pomiarowym. To odpowiednie narzędzie do pracy z jednym interfejsem na wszystkich urządzeniach. PowerInspect to rozwiązanie do kontroli jakości opartej na modelach CAD, współpracujące z wieloma rodzajami urządzeń.

PowerInspect dostępny jest w pakiecie Fusion 360 with PowerInspect. Dzięki subskrypcji Fusion 360 with PowerInspect zyskujesz dostęp do pakietu PowerInstepct w wersji Ultimate, Fusion 360, Fusion 360 — Machinign Extension, Fusion 360 – Team oraz HSMWorks.