Strona główna / Tebis / Biblioteki cyfrowych bliźniaków

Biblioteki cyfrowych bliźniaków

Oprogramowanie Tebis łączy ze sobą (w jednym środowisku) biblioteki cyfrowych bliźniaków narzędzi, maszyn i systemów mocujących. Posiadanie cyfrowych kopii elementów, które składają się na rzeczywisty obszar obróbczy, pozwala dokładnie odzwierciedlić warunki pracy i zasymulować pracę, aż do ostatniego szczegółu. Biblioteki urządzeń mocujących firmy Tebis reprezentują wszystkie powszechnie stosowane urządzenia mocujące od imadeł, przez zaciski, uchwyty, łapy czy płyty montażowe. Użytkownik może również aktualizować, dodawać i integrować własne oprzyrządowanie.

Dzięki udoskonalonemu Menadżerowi Urządzeń Mocujących praca programisty jest maksymalnie uproszczona i pozostaje niezwykle intuicyjna. Z łatwością można dokładnie ustawić precyzyjną pozycję mocowania, odwzorować punkt zerowy oraz sprawdzić wszystkie możliwości montażu. Przed obróbką NC, Tebis w pełni sprawdza kompletny scenariusz obróbki pod kątem kolizji w symulatorze CNC. Obejmuje to również wysokość płaszczyzn roboczych, punktów startowych i warunków połączenia, wszystkie ruchy osi i ruchy pośrednie. Efektem dla użytkownika jest zapewnienie kompletnego i niezawodnego procesu, który umożliwi optymalne wykorzystanie maszyny. Dodatkowo, użytkownik może w szybki sposób zareagować na rzeczywistą sytuację w warsztacie, gdy konieczna jest zmiana mocowania – wszystkie elementy bibliotek w Tebis są parametryczne i łatwe do zmiany / modyfikacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje system Tebis? Zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne połączone z prezentacją oprogramowania. Umów się już dziś!

sales@i-ams.com      •    tel. +48 22 299 09 79