Strona główna / Tebis / CAD/CAM

Rozwiązanie CAD/CAM/CAQ

Tebis to zaawansowane rozwiązanie CAD/CAM/CAQ, do bezproblemowego i wysoce zautomatyzowanego projektowania, przygotowywania produkcji i programowania, oferowane
w jednym oknie programowym. Dzięki systemowi modułowemu, każdy pakiet można indywidualnie skonfigurować.

Użytkownicy Tebis organizują swoją pracę w strukturze drzewa. Jest ono podzielone na obszary CAD i CAM. Obszar CAD pokazuje dokładną historię projektowania elementu. Użytkownik może uzyskać dostęp do żądanego stanu projektu części oraz szybko i łatwo modyfikować poszczególne obiekty. Obszar CAM zawiera Managera Zadań (Job Manager), który pozwala realizować wszystkie funkcje związane z produkcją i wytwarzaniem.

Dostępna w programie technologia szablonów, zintegrowana ze środowiskiem CAM, pomaga usprawnić wykonywanie powtarzających się czynności w modułach CAD. Daje to ogromne oszczędności ⏱️ czasu, zwłaszcza przy projektowaniu różnych wariantów tego samego obiektu.

Przeczytaj pozostałe artykuły

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje system Tebis? Zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne połączone z prezentacją oprogramowania. Umów się już dziś!

sales@i-ams.com      •    tel. +48 22 299 09 79