Strona główna / Tebis / Import istniejącego NC

Import istniejącego programu NC

Do Tebis można zaimportować już istniejący program NC, bez względu na jego pochodzenie (nieważne, czy został wygenerowany w innym systemie CAM lub został napisany bezpośrednio na sterowaniu CNC).

Dzięki temu, możesz dokonać weryfikacji ścieżek z wykorzystaniem sprawdzonych i zaawansowanych funkcji symulacji maszynowej Tebis – uwzględniając postprocesor i model wirtualnej maszyny sprawdzisz, czy dany plik NC jest bezkolizyjny i bezpieczny do uruchomienia na Twojej obrabiarce, oraz ile będzie trwała obróbka.

Tak zaimportowaną ścieżkę można również edytować – np. podzielić ją, wyłączyć niektóre jej obszary czy zmienić kolejność czy kierunek obróbki. Możemy również dobrać odpowiednie narzędzie, utworzyć przygotówkę oraz przeprowadzić symulację ubytkową, a jej wynik zapisać jako model CAD. Istniejące ścieżki można również zaimportować jako geometrie (krzywe lub punkty) – dzięki czemu wykorzystując narzędzia CAD w Tebis możliwe jest odtworzenie i modyfikacja geometrii, na bazie których powstał dany program NC.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje system Tebis? Zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne połączone z prezentacją oprogramowania. Umów się już dziś!

sales@i-ams.com      •    tel. +48 22 299 09 79