Postprocesory przygotowywane są przez firmę AMS International pod konkretną obrabiarkę. Postprocesor jest narzędziem zapewniającym poprawny format kodu NC. Każda maszyna sterowana numerycznie (CNC) wymaga odpowiedniego, zrozumiałego dla niej kodu. Taki kod NC to sekwencja poleceń dla maszyny, którą postprocesor zapisuje na dysku w postaci pliku tekstowego.

1 - IMG_2385

Firma AMS International pomaga firmom, które dopiero rozpoczynają działalność w obszarze obróbki na maszynach CNC oraz współpracuje z doświadczonymi użytkownikami systemów Autodesk. Podpowiadamy, wyjaśniamy wszelkie wątpliwe kwestie odnośnie programowania maszyn czy wyboru sterowania a także wyposażamy postprocesory na specjalne zamówienie w zaawansowane opcje i funkcjonalności.

postprocesor

Posiadamy bibliotekę kilkuset wdrożonych postprocesorów do różnych typów wieloosiowych frezarek, tokarek oraz obrabiarek wielozadaniowych. Tworzone są przez Zespół Naszych Inżynierów Technicznych  są tworzone w oparciu o indywidualne wymagania Klienta. Wieloletnie doświadczenie w integracji rozwiązań CAM Naszego Zespołu Inżynierów pozwoliło na zdobycie wiedzy i umiejętności na najwyższym i bezkonkurencyjnym poziomie.

Bardzo ważną cechą naszych postprocesorów to ich unikalność. Nasze rozwiązania są zawsze w 100% zgodne z wymaganiami klienta oraz specyfiką przyjętą w jego pracy.

Postprocesory to nie jedyna usługa przez Nas oferowana – zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową oraz oferowanymi usługami wdrożeniowymi.